reklama na samochodzie

Reklama na
Samochodzie

Oferujemy oklejanie samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, chłodni, naczep, autobusów oraz maszyn i pojazdów specjalnych. Zależnie od projektu i wymagań klienta oklejamy samochody po całości lub częściowo. Wykonujemy również proste napisy i naklejki na samochody. Oklejamy również szyby samochodów folią OWV z grafiką (często spotykaną na szybach autobusów). Zajmujemy się również zmianą koloru auta.

Reklama na samochodzie to jedna z najbardziej popularnych form prezentacji firmy po za jej siedzibą. Główną zaletą jest jej mobilność dzięki czemu dociera do większej ilości potencjalnych klientów. Nieszablonowa grafika i fachowe oklejenie pozwala przyciągnąć uwagę wielu osób nawet tych nie zainteresowanych w danej chwili naszą usługą bądź produktem i pozostać w ich pamięci na długi okres.

Do produkcji grafiki na samochody w zależności od przeznaczenia wykorzystujemy folie polimerowe bądź wylewane. Mogą być one zadrukowane dowolną nietuzinkową grafiką lub wycinane z folii o jednolitym kolorze. Najchętniej korzystamy z folii marki Avery, Oracal, 3M, Arlon

Przykładwe realizacje

Dlaczego my?

Nieszablonowe projekty

Krótkie terminy realizacji

Kompleksowa obsługa

Wieloletnie doświadczenie

Konkurencyjne ceny

Indywidualne podejście

Tu nas znajdziesz

Dane kontaktowe

Adres

Nowe Iganie ul. Wyględówka 33, 08-110 Siedlce

Telefon

660 770 211

Email

produkcja@optimadesign.pl

Czynne

PN - PT 8.00-16.00
Sobota 9.00-14.00

Social Media