litery 3d

Litery podświetlane
Litery 3D

Litery podświetlane i litery 3D w branży reklamowej dzielimy na dwie grupy w zależności od ich przeznaczenia i wizji klienta mogą one być podświetlane lub nieświetlne.

Podświetlane napisy, logo i litery 3D mają najczęściej zastosowanie na zewnątrz siedziby firmy a ich nieszablonowy wygląd i przestrzenność przykuwa uwagę zarówno w dzień jak i w nocy pozwalając wyróżnić firmę na tle otaczających budynków oraz ułatwić dotarcie do siedziby firmy. Wykonywane są najczęściej z plexi oraz blachy aluminiowej w wybranym kolorze. Do podświetlenia używamy sprawdzonych i markowych modułów led dających niebanalny efekt przy niskim zużyciu prądu. Wykonujemy litery i loga z podświetlanym licem lub z świeceniem tylnym (otoczką świetlną z tyłu loga lub napisu) oraz z mieszanką tych technik.

Nieświetlne loga i litery 3D mają najczęściej zastosowanie wewnątrz siedziby firmy nadając smaku naszemu wnętrzu, recepcji lub sali konferencyjnej. Tutaj mamy szereg materiałów do wykorzystania przy wykonaniu takiej realizacji od tworzyw sztucznych typu plexi po drewno oraz stal. Ogranicza nas tylko wizja klienta.

 Zapraszamy do współpracy.

Przykładwe realizacje

Dlaczego my?

Nieszablonowe projekty

Krótkie terminy realizacji

Kompleksowa obsługa

Wieloletnie doświadczenie

Konkurencyjne ceny

Indywidualne podejście

Tu nas znajdziesz

Dane kontaktowe

Adres

Nowe Iganie ul. Wyględówka 33, 08-110 Siedlce

Telefon

660 770 211

Email

produkcja@optimadesign.pl

Czynne

PN - PT 8.00-16.00
Sobota 9.00-14.00

Social Media