o nas

Optima Design

Optima Design to ludzie z pasją i zaangażowaniem. Kilkunastoletnia praca w branży reklamowej i poligraficznej pozwoliła nam zgłębić ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu montażu, projektowania, druku i produkcji reklam. Stale się rozwijamy i poszukujemy nowych rozwiązań oraz technologii. Staramy się spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów oferując im jakość i doświadczenie.

Dzięki nabytym umiejętnościom i parku maszyn jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdą realizację. Zajmujemy się obróbką tworzyw sztucznych, drewna, płyt meblowych, stali oraz aluminium. Do produkcji reklam wykorzystujemy technologię druku solventowego i UV oraz materiały wysokiej jakości. Posiadamy również ploter tnący z pozycjonowaniem, frezarkę, giętarki termiczne, laser oraz inne maszyny i urządzenia pozwalające na kompleksową obsługę powierzonych realizacji.

Nasze realizacje związane z produkcją i montażem reklam wykonujemy głównie w Warszawie, Siedlcach oraz w odległości 100km od tych miast. Lecz nie zamykamy się ściśle na te lokalizację i w zależności od zlecenia i opłacalności dla klienta wykonujemy realizacje na terenie całego kraju.

Zamówienia związane z drukiem i produktami reklamowymi typu ulotki, teczki, tabliczki, banery, naklejki, wydruki wielkoformatowe itp. realizujemy na terenie całego kraju oraz poza jego granicami.

 

 Zapraszamy do współpracy.

Przykładwe realizacje

Tu nas znajdziesz

Dane kontaktowe

Adres

Nowe Iganie ul. Wyględówka 33, 08-110 Siedlce

Telefon

660 770 211

Email

produkcja@optimadesign.pl

Czynne

PN - PT 8.00-16.00
Sobota 9.00-14.00

Social Media